32 results in search
$1,445,000
-$105,000
71
320 Cedar Ford Road Steelville MO 65565

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,466
Dom 196
$950,000
86
64 New Home Road Salem MO 65560

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,464
Dom 361
$769,000
96
No Address Listed Unincorporated MO 65566

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 885
Dom 125
$743,900
92
205 and 207 Center Point Rd Steelville MO 65565

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,144
Dom 105
$699,000
53
81 Pilkenton Lane Cuba MO 65453

Beds 11
Baths 6
Sq.Ft. 7,544
Dom 256
$699,000
61
267 Cedar Ford Road Steelville MO 65565

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 864
Dom 34
$590,000
65
1912 Lakeshore Drive Cuba MO 65453

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,032
Dom 67
$535,000
40
768 Squaw Road Cuba MO 65453

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,231
Dom 1
$499,000
30
525 Highway Dd Cuba MO 65453

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 4,180
Dom 20
$495,000
49
4944 Highway 19 Cuba MO 65453

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,630
Dom 271
$479,000
-$11,000
42
1642 Lakeshore Drive Cuba MO 65453

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 718
Dom 41
$450,000
48
749 Squaw Road Unincorporated MO 65453

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,040
Dom 31
$424,900
-$25,100
79
222 Valley View Drive Cuba MO 65453

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,688
Dom 93
$375,000
48
98 Pinecrest Lane Steelville MO 65565

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,120
Dom 204
$375,000
48
10620 Highway 19 Cuba MO 65453

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,138
Dom 14
$350,000
-$15,750
52
747 Squaw Road Cuba MO 65453

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,016
Dom 54
$350,000
54
1111 Beamer Lane Cuba MO 65453

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,876
Dom 3
$345,000
3
3848 E Lindburg Road Cuba MO 65453

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,008
Dom 32
$309,500
43
4393 Highway DD Cuba MO 65453

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,740
Dom 42
$280,000
29
1653 Lakeshore Drive Cuba MO 65453

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 2,300
Dom 401
$279,000
43
No Address Listed Steelville MO 65565

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,008
Dom 29
$265,000
28
566 Country Lane Sullivan MO 63080

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,564
Dom 99
$249,999
71
495 Brand Road Bourbon MO 65441

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,104
Dom 27
$239,000
43
1287 Lakeshore Drive Cuba MO 65453

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,129
Dom 20
$235,000
46
523 Johnson Street Bourbon MO 65441

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,008
Dom 28
$225,000
43
1300 Radford Road Cuba MO 65453

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,344
Dom 41
$219,900
26
522 Highway 49 Davisville MO 65456

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 988
Dom 70
$200,000
31
2175 Lone Wolf Drive Cuba MO 65453

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,600
Dom 161
$155,000
22
159 S 4th Street Leasburg MO 65535

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft.
Dom 6
$94,500
15
107 N Springfield Street Cuba MO 65453

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 960
Dom 185